شرایط و مقررات خرید از سایت او آل مارکت

 1. قیمت های درج شده در سایت و موجودی محصولات همواره به روز رسانی می شود اما به دلیل ثابت نبودن قیمت ها و شرایط بازار ممکن است اختلافی در قیمت ها و یا موجودی محصولات پس از خرید آنلاین به وجود آید که در این صورت مبلغ پرداختی ظرف حداقل ۷۲ ساعت اداری لغایت ۱۲۰ ساعت اداری به حساب شما واریز می گردد در صورت بروز هر گونه مشکل و یا برای اطمینان از موجودی محصولات قبل از ثبت سفارش و پیگیری خرید می توانید با شماره تلفن فروشگاه درج شده در وب سایت تماس بگیرید.
 2. با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط فروشگاه تضمین میگردد.
 3. پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می‌باشد لذا پس از تایید تلفنی هزینه لغو ارسال کالا بر عهده خریدار خواهد بود.
 4. فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد و فروشگاه تعهدی بر روی ضمانتنامه و گارانتی کالا ندارد.
 5. در صورتی که هزینه نصب کالایی رایگان باشد در قسمت مشخصات کالا نصب رایگان ذکر شده است نصب رایگان به منزله ارسال رایگان نمی باشد.
 6. هزینه ارسال به مبلغ کالا افزوده و به صورت کرایه پس از تحویل کالا در محل دریافت می گردد هزینه محاسبه شده فقط به منظور ارسال تا درب منزل بوده و برای استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد.
 7. دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع جنس و رنگ و غیره بر عهده خریدار می باشد لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با ما تماس حاصل فرمایید.
 8. سلامت دستگاه های الکترونیکی و صحت مشخصات کالای خریداری شده بلافاصله پس از تحویل به تایید مشتری خواهد رسید و هرگونه ایراد بعدی تنها از طریق خدمات ضمانت کالا قابل پیگیری می باشد.
 9. تایید و امضای فاکتور فروش توسط مشتری به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.
 10. پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط به صورت وجه نقد یا از طریق دستگاه سیار کارتخوان با پرداخت بیعانه قبلی جهت ارسال امکان پذیر است.
 11. استفاده از خدمات این فروشگاه اینترنتی به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد.